יזמות נשית: הילה נחמן - מלווה נשים בתהליך של שינוי תודעתי וצמיחה
 

בכל פעם שניסו לקצץ להילה נחמן את הכנפיים, היא למדה לעוף גבוה יותר. באמצעות מחשבות טובות, הרבה מוטיבציה ואמונה שלמה שהיא עושה טוב לנשים אחרות

 

"להקשיב. לנשום. לאהוב". הוא שם העסק של הילה נחמן (36), נשואה ואמא לשתי בנות 6, ו-4 מרמלה. את העסק היא פתחה לפני כחמש שנים כשעברה לגור בעיר, והיא משלבת אותו תוך 75% משרה במרכז עצמה של עיריית רמלה בתפקיד רכזת תעסוקה. את קירות המשרד שלה, מעטרים פתקים צבעונים ומתוקים של משפטי מוטיבציה שיגרמו גם לעיניים הציניות ביותר לחייך ולומר תודה על מה שיש.

העסק של נחמן, כמו עסקים קטנים אחרים התחיל מניצוץ טהור של תשוקה, לאחר שהתגלגלה במקרה לסדנה של מעגל נשים, הבינה שזה בדיוק מה שהיא רוצה לעשות. עם הזמן העסק התפתח וכיום היא משלבת שיטות טיפול אנרגיות שונות בסל המוצרים שלה.

במה העסק שלך מתמחה?

"אני מנחה מעגלי נשים להעצמת הנשיות והעצמת ה"ביחד" שאנחנו שוכחות כמה הוא חשוב לנו. אני עובדת עכשיו על סוף שבוע נשי שיהיה מיום חמישי עד שישי, ואני מעניקה טיפולים אנרגטיים של תטא הילינג, אקסס בארס ושחרור מרגשות שליליים".
"לאחרונה הוצאתי ערכה לטיהור הבית, אני מאוד מאמינה בטיהור וניקוי של כל האנרגיות שהבית שלנו "אוגר" בתוכו, אני חושבת שכל האנרגיות משפיעות על כל אחד מבני הבית. ובמקביל אני עובדת על מדריך אינטרנטי בנושא שפע. שבעזרת השם יצא בקרוב."

לטובת אלו שלא מכירים, תספרי על שיטות הטיפול?

"באקסס בארס מאמינים שיש 32 נקודות בראש שמאחסנות בתוכן מידע, רגשות ואמונות שיש לנו לגבי נושאים מסוימים. זה כולל דימוי גוף, מיניות, שליטה, יחסים שלנו עם חברים ועוד. ברגע שאנחנו לוחצים על הנקודות האלה משתחררת אנרגיה ונקודת המבט משתנה והופכת להיות רחבה יותר. זה עוזר מאוד שיש לנו תפיסות מעכבות שמפריעות לאיכות חיינו.
תטא הילינג זה טיפול אנרגטי שעושה קסמים. הטיפול מתקיים באמצעות שיחה שבמהלכה אנחנו מאתרים אמונות שמעקבות או מגבילות אותנו מלחיות את החיים כפי שהיינו רוצים. בפעולה מאוד פשוטה אני שולפת את האמונה ומטמיעה אמונה חדשה. לפעמים אנשים יכולים להסתובב בעולם עם אמונה מסוימת שאפילו לא מודעים לאמונה הזאת, והיא פשוט חוסמת אותם. למשל אחת האמונות הרווחות היא שבשביל להצליח צריך לעבוד קשה. ואני מכירה אנשים שהצליחו בלי לעבוד קשה, או בלי שחוויית העבודה הייתה עבורם עבודה קשה. והרבה פעמים אנחנו נתקעים עם האמונות האלה שחוסמות אותנו ומעכבות את כל ההתפתחות שלנו".

איך את משווקת את עצמך?

"זאת נקודת התורפה שלי כי הייתי רוצה לעשות את זה יותר. אבל דרך הפייסבוק, דרך מרכז עצמה ומפה לאוזן".

כמה חשובה התמיכה של בני הזוג והמשפחה?

"מאוד חשובה. התחלתי את ההתעניינות במעגלי נשים והעצמה במקביל לזמן שעברנו לגור ברמלה. כשהעסק היה בשלב הרעיון, בעלי אמר לי שהנשים של רמלה הם לא קהל הלקוחות שיבואו לטיפולים אנרגטיים. בתגובה אמרתי לו שהוא לא יהיה זה שיקצץ לי את הכנפיים, כי אחרי שהם יכירו אותי – הם יבואו. בדיעבד, הבנתי שהוא דיבר את החששות והפחדים שלי, ואחרי שעניתי לו, הצבתי את הפתרון אל מול עיני. זה היה הרגע שהרגשתי בשלה לצאת לדרך".

מה השאיפות המקצועיות שלך?

"להקים בית לנשים, שבמרכזו יהיה חלל פתוח לסדנאות רבות משתתפים, וחדרי טיפולים שונים שבהם כל מיני מטפלות יתנו שירותים. אני רוצה לנהל כזה מקום, וגם לא לעבוד בו לבד. אני מאמינה שבכוחות עבודה משולבים יש עצמה של ממש".

מה היתרונות בלהיות עצמאית?

"קודם כל, את האחראית הבלעדית על ההצלחה שלך, לטוב ולרע. בנוסף לזה אפשר לשחק עם הזמנים בצורה שתהיה נוחה. שזה דבר יעל מאוד עם ילדים קטנים בבית. לנהל את עצמך, ואת מגוון השירותים והמוצרים שלך ולתכנן את זה לאורך כל השנה, על מנת שתוכלי לדעת לאיזה כיוון את צועדת מבחינת מיקוד מאמצי שיווק, קהל לקוחות פוטנציאלי והכנסה צפויה. אני שומעת על עצמאיות שעובדות יפה ועל הסכומים שהם מרוויחות, וגם אני רוצה להגיע לשם".

איזה סכום היה מספק אותך?

"בתטא הילינג לומדים לא להגביל את תת המודע. בגלל זה אני מקפידה לומר סכום מסוים ומוסיפה מיד אחריו את המילה לפחות. מה אכפת לי לחלום"?

מה היתרונות עבורך, להישאר שכירה?

"זה הרבה יותר בטוח, שיש בוס שמנהל אותך. זה גורם לי לעבוד טוב יותר. יצרתי לעצמי מציאות נעימה של עבודה מעולה עם בוסים נהדרים. כאמא לילדות צעירות השעות שלי נוחות וזה חשוב לי מאוד. במסגרת הזמן שלי בבית, אני עובדת פחות טוב, חד משמעית. פתאום אני מוצאת את עצמי מתפתה לקפל כביסה או לסדר פה ושם. נכון לעכשיו, אני מנהלת את עצמי פחות טוב משהייתי רוצה. אבל אני עובדת על זה".

 

הילה מקבלת בקליניקה ביתית, נמצאת ברחוב הכרמל 4 ברמלה.

הילה נחמן היא רכזת תעסוקה במרכז עוצמה ומרכזת את כל פרויקט עסקיות רמלה. הצטרפי לנבחרת העצמאיות של מרכז עצמה ובואי לקבל כלים שבעזרתם תוכלי להזניק את העסק שלך קדימה.

© 2018 by סטודיו אפ WWW.STUDIO-UP.CO.IL