שחרור מדפוסי התנהגות מעכבים עובר בדרך הלב

 

אין חכם כבעל ניסיון. לאחר ש-NLP ודמיון מודרך שיפרו ליהודית אריאלי את החיים, היא רוצה לעזור לאחרים להשתחרר מדפוסי התנהגות מעכבים

 

יהודית אריאלי (46) רווקה מרמלה, עובדת כמורה מחליפה בתור שכירה. בעידוד מרכז עוצמה של עיריית רמלה, היא אזרה אומץ, ולאחר שנים של התלבטות, היא פתחה עסק עצמאי בשם "יהודית אריאלי בדרך הלב".

"בעסק שלי אני עושה אימון אישי בדמיון מודרך ו-NLP. בנוסף, אני מאמנת אישית בגישה רוחנית, ולמדתי גם את שיטת ענבר. זה אומר לעזור לאנשים להשתחרר מחסימות שיש להם בחיים, בכל תחומי החיים. לשנות את דפוסי החשיבה שלך בכדי להניע אותך לחיים טובים יותר." אריאלי מספרת.

איך NLP ודמיון מודרך יכולים לשפר את החיים?

"ברגע שנשנה את הפוקוס שלנו ואת המחשבה נרגיש יותר טוב ואז תהיה לנו מוטיבציה לעשות. שחרור מהפחד משחרר אותנו לעשות דברים. NPL ודמיון מודרך יכולים להוריד לנו חסמים מכל תחום בחיים ויכולים לשחרר אותנו מדפוסים מעכבים ולתת לנו ליהנות מהרגע, עם החוזקות שלנו לצד הדברים אנחנו פחות טובים בהם."

איך נולד הרעיון של הקמת העסק?

"מתוך הצורך שלי להשפיע בצורה טובה ולעזור לאנשים. זה בעצם הייעוד שלי, לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם. אני יודעת את זה כי ה-NLP חיזק את הביטחון העצמי שלי. זה ממש עוזר לי להתמודד עם מצבים של לחץ ומצוקה. ויותר קל לי לצאת ממצבים של סטרס. זה השפיע לטובה גם על התקשורת שלי עם אנשים אחרים. אני יודעת להביע את עצמי יותר טוב ולתקשר את הרצונות שלי מול אחרים, וגם לשאול את השאלות הנכונות שגם לאחרים יהיה יותר קל. אחרי שחוויתי את זה, רציתי לתת מזה גם לאחרים."

איך הגעת לתחום הזה?

"תמיד נמשכתי לכל מיני קורסים שקשורים בפסיכולוגיה אלטרנטיבית כמו דמיון מודרך, רייקי ו-NLP. חיפשתי דרכים להרגיש טוב. בשביל עצמי קודם כל, ומכאן זה נולד. רציתי להעצים את עצמי. להיות רגועה, שלווה ושלמה עם עצמי. רציתי להתחבר לרצונות שלי ולחזק את עצמי."

איך את מבדלת את עצמך?

"אני חושבת שיש לי את היכולת להכיל את מי שמולי ולעזור לו לקבל את התשובות שלו מעצמו. זה קורה לי בכל מקום, אפילו בתור בקופת חולים, אני ממגנטת אנשים והם מרגישים בנוח להיפתח אלי. וגם מה שהם אומרים לי נשאר איתי. הם יודעים שזה לא יצא החוצה."

איך את משווקת את עצמך?

"עד עכשיו בעיקר מפה לאוזן. ואני רוצה עכשיו להתחיל לשווק את עצמי גם בפייסבוק."

איך השגת את הלקוחה המשלמת הראשונה?

"כשאני פוגשת אנשים, הם רוצים לבוא אלי. זאת הייתה מישהו שפגשתי. אחר כך זה עבר מהפה לאוזן."

כמה חשובה התמיכה מהסובבים אותך?

"זה חשוב לי. אבל יותר חשוב לי לקבל את הפידבק מהמטופלים שלי. שהם רואים שאני עושה את המקסימום שאני יכולה. כשאני יודעת שעזרתי למישהו יש לי סיפוק."

איזה תכונות אופי להערכתך צריך בשביל להיות בעלת עסק?

"רצון לתת מעצמך מענה לצרכים של אחרים. יושרה ויחסי אנוש חמים וטובים."

מהם היתרונות בלהיות עצמאית?

"שאפשר לעבוד בשעות שנוחות לך. שאתה מהנהל את סדר היום שלך ולא מנהלים אותך. באופן אישי, היה מתאים לי להמשיך להיות שכירה, אבל בגלל שאני רוצה לטפל, זה חייב להיות כבעלת עסק עצמאי."

מהם החסרונות?

"שכל הזמן צריך לתכנן את סדר היום ולא תמיד יש עבודה. צריך להשקיע. כל הזמן צריך לשווק את עצמך בשביל להביא עוד מטופלים."

איך צברת ידע על ניהול עסק?

"מקורס יזמות של מרכז עצמה."

מהן השאיפות המקצועיות שלך?

"להיות מטפלת ולהעביר הרצאות וסדנאות שיקדמו אנשים."

איזה טיפים את יכולה לתת לעצמאיות אחרות?

"לבוא לקורס יזמות. להיות בליווי של מישהו שעשה את זה ולקבל עצות. צריך מסגרת תומכת. הליווי נתן לי את האומץ שהייתי צריכה בשביל לפתוח את העסק, שזה משהו שאני רוצה לעשות כבר שנים."

 

יהודית לקחה חלק בקבוצת העסקיות של עסקיות רמלה, מטעם מרכז עוצמה של עיריית רמלה. הצטרפי לנבחרת העצמאיות של מרכז עצמה ובואי לקבל כלים שבעזרתם תוכלי להזניק את העסק שלך קדימה.

© 2018 by סטודיו אפ WWW.STUDIO-UP.CO.IL