מיזם עסקיות רמלה קם במטרה ליצור רשת עסקית-קהילתית-חברתית לתושבות העיר והסביבה. המיזם החדשני נותן מענה רחב למכלול הצרכים של בעלות העסקים, בין אם מדובר על עסקים חדשים או ותיקים, ולנשים שמעוניינות לפתוח עסקים.

בואי לפגוש את השכנות שלך, ליד הבית במגוון קורסים ייעודיים לבעלות עסקים, סדנאות, הרצאות, קבוצות נטוורקינג, ימי כיף ועוד.

עסקיות רמלה הינה תכנית קהילתית שמקודמת על ידי העירייה, הקורסים מסובסדים ובעלות הנמוכה מאוד.

הצוות מאחורי מיזם עסקיות רמלה:

הילה נחמן.jpg

רכזת תעסוקה במרכז עצמה שמנוהל בעיריית רמלה. בעלת קליניקה שמשלבת שיטות טיפול אנרגטיות שונות כגון אקסס בארס, ותטא הילינג. מנחה מעגלי נשים וסדנאות. מלווה את תושבי רמלה והסביבה בשינוי וקידום תעסוקתי, במפגשים פרטניים ובקבוצות. יוזמת ומנחה סדנאות העצמה כגון "תאטרון תעסוקתי", ו"יוזמות עסק משלך", מתוך האמונה שכל אישה, בכל שלב שבו היא נמצאת בחייה המקצועיים והאישיים יכולה לצמוח ולהפוך לגרסה טובה יותר של עצמה באמצעות תמיכה וצמיחה במעגלי נשים.

במסגרת המיזם חשוב לנו להגיע לכל אישה שרוצה לקחת אחריות על כלכלת ביתה, לממש כישרונות ויכולות שחבויים בה, ומעוניינת להגשים חלום להקים עסק עצמאי ולשלב הורות עם קריירה מכניסה ומספקת.

רכזת תעסוקה במרכז עצמה שמנוהל בעיריית רמלה

הילה נחמן

תמונה לפרופיל 1.png

מאמינה שכל אחת יכולה להביא את עצמה להיות בעלת עסק מצליחה, מומחית בתחומה, בעלת מוניטין ורשימת לקוחות טובים

רינת בורג הינה יזמת, מאמנת, מנחת קורסים, הרצאות וסדנאות לבעלי עסקים מתחומים רבים. בעלת תואר שני במנהל עסקים. מומחית בהובלת בעלות עסקים להצלחה עסקית. מחברת הספר "על כוחות ולקוחות" על המסע למוטיבציה והרחבת העסקים והתודעה, עבור יזמים ובעלי עסקים.

באמצעות המיזם, אנחנו מסייעים ליזמיות לזהות את העוצמות שלהן ושל העסק, ולפרוץ גבולות, למקסם תוצאות ולהגיע להצלחה עסקית ואישית, על ידי כלים שיווקיים אסטרטגיים.

 

יועצת ומרצה להרחבת העסקים והתודעה

רינת בורג

נירית רמלה.png

מנחת קבוצות בתחום של העצמה וליווי של נשים הנמצאות בצמתים בחיים. בעברה ניהלה מספר עסקים קטנים. חיה ונושמת את תחום העסקים הקטנים. במסגרת עבודתה ליוותה עשרות נשים בתהליכי צמיחה ושינוי. אמא יחידנית.

הניסיון של נירית, לימד אותה כי לכל אישה יש כישרון ייחודי שניתן להפוך לעסק קטן עם פוטנציאל צמיחה משמעותי. עסק שבסופו של דבר יגדיל את ההכנסה החודשית.

עובדת סוציאלית קהילתית בעיריית רמלה.

נירית מושונוב

אתי קרדוד.jpg

 

מנחה קורסים ומלווה נשים יזמיות בשלב הקמת העסק או בקידום עסק קיים על ידי בניית תשתית עסקית ושיווקית מלאה שתאפשר ליזמיות להוביל עסק מכניס, מגובש ומצליח. בתפקידה במיזם עסקיות רמלה, אתי קרדוד מלווה אישית יזמיות לעשיה עסקית מדויקת ומקצועית שמובילה אותן, בתום הקורס לצאת לדרך חדשה ומשמעותית לצד בטחון כלכלי.

הקורסים שאתי קרדוד מעבירה מספקים ידע מעשיר ומעמיק, כלים וסביבה עסקית תומכת ומקיפה לבעלות העסקים בעיר. בנוסף, מסלול מנטוריות ומפגשי נטוורקינג עירוניים, בהנחייתה ייצרו קהילה עסקית משגשגת ופורה עבור כולן. תנהלי את ההצלחה שלך!

 

מנחה קורסים ומלווה נשים יזמיות

אתי קרדוד

© 2018 by סטודיו אפ WWW.STUDIO-UP.CO.IL