קליניקה הוליסטית ליופי: כשהיופי מתחיל מבפנים ויוצא החוצה

 

איזבלה אוזן היא קוסמטיקאית שרואה את הלקוחות שלה. מי שהתחילה בטיפולי יופי חיצוני לקחה את זה צעד אחד פנימה,

עם טיפולים אנרגטיים משחררים.
כשיופי פנימי וחיצוני מתחברים בטיפול הוליסטי אחד.

 

איזבלה אוזן (32), אמא לשני ילדים בני 7, ו-4 עוסקת בתחום האסתטיקה מאז שהייתה בת 14. במהלך השנים היא שילבה את זה במקביל לעבודתה כשכירה במשתלה. רק לאחר שעשתה ניקוי וטיפול פנימי, הבינה שהסוד לאושר טמון בין ידיה, וכיום היא קוסמטיקאית במשרה מלאה. ויש גם בונוס, כי הלקוחות שלה נהנות מטיפולים אנרגטיים מפנקים. כשהיא נשאלת על שאיפותיה המקצועיות היא עונה "אני רוצה לגרום להרבה נשים להיות יפות ומאושרות יותר".

"אני עושה פדיקור, מניקור עיצוב גבות בחוט, שעוות למיניהן, איפור קבוע, טיפולי פנים ואקסס בארס ותטא הילניג שזה שחרור של אמונות מגבילות, חסמים ותקיעויות. אני עובדת עם הלקוחות שלי על אהבה עצמית. למעשה, את כל הכלים שאני קיבלתי אני מעבירה הלאה דרך הטיפולים." אוזן מספרת.

למה הרגשת צורך לשלב עבודה כשכירה לצד העבודה כעצמאית?

"בגלל שפחדתי שלא תהיה לי משכורת קבועה. כשעבדתי במשתלה, זה היה מארבע בבוקר ועד שתיים בצהריים. ומשם הייתי ממשיכה לקבל לקוחות בקליניקה הביתית שלי עד שעות הערב. זה היה מתיש ולפני שנה הגעתי למסקנה שאני רוצה לעשות רק את מה שאני אוהבת. הבנתי שאם הצלחתי לעשות שינויים קיצוניים בחיים ושחררתי את כל הפחדים והחששות, אני יכולה לעזור גם לאחרות עם זה."

איך את מבדלת את עצמך?

"בשקט, בהקשבה ללקוחות ובהבנה שאני יכולה לעזור להם. אצלי בקליניקה יש נרות ואווירה רגועה. זה שונה לגמרי מכל האחרות. גיליתי שכשאני עושה גבות זה לא כואב. לקוחות אומרים שלי שיש לי משהו בידיים. לקח לי זמן להבין את זה, אבל בסוף הגעתי למסקנה שזה בגלל הרוגע והאהבה שלי לתחום."

איך מנהלים בית ועסק מאותו מקום?

"באהבה. אני מאוד אוהבת לשלב. הילדים שלי נולדו לזה והם יודעים להסתדר עם זה. בגלל שעשיתי עבודה עם עצמי הבנתי שהכל אפשרי. בגלל שאני מאוד אוהבת ומחוברת למה שאני עושה לימדתי את הילדים שלי להתאים את אורך החיים. וחוץ מזה שיש לי את סדר היום שלי ואני מרשה לעצמי לקחת יום חופש."

כמה חשובה התמיכה מהבית?

"מאוד. בעלי סומך עלי ונותן לי יד חופשית לעשות מה שאני רוצה. זה מאוד חשוב לי, וגם הילדים שמבינים שזה מה שאמא עושה."

איך ההכנסה שלך ביחס להיותך שכירה?

"בהתחלה טיפה ירדה, ואז עלתה."

איזה חסרונות יש בניהול עסק מהבית?

"שאני כל הזמן בבית, וגם יש פחות חשיפה ללקוחות חדשים ואת תלויה בעצמך על הפרסום."

איך צברת ידע על ניהול עסק?

"לבד. בהתחלה לא היה לי את הידע הזה. צברתי אותו ששילבתי עבודה כעצמאית וכשכירה. כשיצאתי לעצמאות מלאה, כבר ידעתי הכל. אפילו לפני שנה לקחתי יועצת שתכוון אותי, אבל תכלס, אני ידעתי בדיוק לאן אני הולכת ומה הכיוון. היא הייתה רק זריקת הרגעה, שאדע שאני פועלת נכון."

איזה טיפים יש לך לעצמאיות?

"סבלנות. סקרנות. תמיד לשאוף ליותר. תמיד להרחיב את הדעת וללמוד כי דברים יכולים להשתנות. סבלנות ואחריות כלפי עצמך וכלפי הלקוחות. ניהול זמן מול הלקוחות, מול הילדים והבית, ומול עצמי. מתי אני נחה, ומתי עובדת."

מהן השאיפות המקצועיות שלך?

"מצד אחד בא לי לגדול מצד שני אני אוהבת את המקום שאני נמצאת בו. אני רוצה לטפל באנשים. ללמוד יותר ולתת דוגמה שהכל אפשרי אופשר לעשות דברים האהבה ולא להישאב למרתון של היומיום."

 

הקליניקה של איזבלה נמצאת ברחוב בן גוריון 25, רמלה. איזבלה לקחה חלק בקורס המנטוריות מטעם מרכז עוצמה של עיריית רמלה. כעת מלווה עסקית יזמיות חדשות.
הצטרפי לנבחרת העצמאיות של מרכז עצמה ובואי לקבל כלים שבעזרתם תוכלי להזניק את העסק שלך קדימה.

© 2018 by סטודיו אפ WWW.STUDIO-UP.CO.IL